ŽIROVNICE – ŽDÍREC N. D. 0:0

10.10.2012 20:42

Duel týmů z dolních pater tabulky přinesl asi zaslouženou remízu, když fotbal svou kvalitou diváky ze sedadel nezvedal. V první půli byli aktivnější hosté, ale jejich převaha končila na hranici šestnáctky Žirovnice. Tomíšek tak měl minimum práce. Po přestávce se domácí zlepšili, zatlačili soupeře na jeho polovinu. Hlavička Kocourka vypadala sice gólově, ale orazítkovala z vnějšku tyč, Moravec z prostoru penalty netrefil poloprázdnou branku. Hosté si nakonec mohli odvézt všechny body, ovšem šest minut před koncem jejich střelu zastavilo břevno.

Rozhodčí: Dlouhý. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Žirovnice: Tomíšek – Průša, Kuš, Dýnek, Vilímek – Jakub Vodáček, Jiří Vodáček, Rozporka (46. Staněk), Moravec – Kocourek
(64. Knotek), Pahr. Ždírec n. D.: Veselý –
Plíšek, Votava, Takacs, Kysilko – Čalkovský, Horáček (59. Dvořák), Kolouch, Hanousek – Pátek (69. Pleva), Novotný. Nejlepší hráči: Jakub Vodáček, Kuš – Kolouch.