ŽDÍREN N. D. – CHOTĚBOŘ 1:1

16.04.2013 15:45

Body se dělily. Krajské fotbalové derby mezi Ždírcem a Chotěboří skončilo remízou, když oba  góly padly v úvodu utkání a minutu po sobě. Hosté jsou z výsledku zklamaní.

Body se dělily. Krajské fotbalové derby mezi Ždírcem a Chotěboří skončilo remízou, když oba góly padly v úvodu utkání a minutu po sobě. Hosté jsou z výsledku zklamaní.

Podle očekávání se hrálo ve Ždírci velice bojovné a důrazné utkání na úkor fotbalové krásy. Do vedení se již v 11.minutě dostali hosté, když Rezničenka překonal Moravec. O minutu později už bylo vyrovnáno, to Pleva našel centrem před brankou Pátka a ten si pěknou střelou poradil s Vykoukalem. Do konce poločasu byli aktivnější hosté, kteří dvakrát donutili ještě Rezničenka, aby ukázal svoje gólmanské umění. Po přestávce byli na hřišti více vidět domácí, ale jejich hra směřovala pouze po vápno a Vykoukala v brance Chotěboře prakticky nezaměstnala.

Góly: 12. Pátek – 11. Moravec. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 4:4. Diváci: 300. Poločas: 1:1.

Ždírec: Rezničenko – Pleva (68. Dvořák), Kyselko, Čalkovský, Plíšek – Votava, Pátek (87. Klupka), Novotný, Smejkal – Kolouch (63. Klimeš), Hanousek.

Chotěboř: Vykoukal – Čáp, čapek, R. Odvářka, Jan Hlaváček (87. Tůma) – Běloušek (57. Jiří Hlaváček), Somerauer, Hromádka, Moravec – M. Odvářka, Koutný (68. Pešek).

Nejlepší hráči:Pátek, Novotný – Koutný.

1. Humpolec 18 13 3 2 42: 15 42   ( 15)
2. Stará Říše 17 11 2 4 36: 17 35   ( 8)
3. Havl. Brod 16 8 4 4 40: 26 28   ( 1)
4. Okříšky 16 8 3 5 25: 19 27   ( 6)
5. Náměšť n.O.-Vícenice 18 7 6 5 28: 25 27   ( 0)