ŽDÍREC N.D. - PACOV 1:1

28.08.2012 12:29

V první půli viděli diváci vyrovnanou hru. Hosté dokázali zlobit ždíreckou obranu, přesto se Dekora dostala do vedení. Ve 26. minutě propadl míčpo rohu na zadní tyč a Kysilko otevřel skóre.
„Jestliže první poločas byl ještě celkem vyrovnaný, tak druhá půlka byla z naší strany tragická.Nepodrželijsme míč, neřešili dobře slibné situace. Byli jsme bez důrazu i kombinace, navíc se Čalkovský nechal nesmyslně po druhé žluté kartě vyloučit. Soupeř toho využil a zaslouženě vyrovnal,“ zlobil se trenér Ždírce Miroslav Plíšek. Vyrovnaní se hosté dočkali v nastaveném čase, když se trefil po rohu Přibyl.
Góly: 26. Kysilko – 90. (+1) Přibyl. Rozhodčí: T. Nejedlý, ŽK: 5:2, ČK: 1:0 (70. Čalkovský). Diváci: 140. Poločas: 1:0. Ždírec n.
D.: Rezničenko – Plíšek, Votava, Takás, Kysilko – Čalkovský, Horáček, Kolouch, Hanousek – Pátek (86. Pleva), Novotný. Pacov: Basík – Kerouš, Koller, Fořt, Váňa –Šlechta, Vítámvás (82. Rybčák), Vlach, Kabíček (76. Kostroun) – Pěknic, Přibyl. Nejlepší hráči: Pátek, Kolouch – Kerouš.