ŽDÍREC N. D. – JEMNICKO 2:0

10.09.2012 16:50

Domácí fotbalisté chtěli odčinit dosavadní tři remízy a především propadák v Chotěboři. Do zápasu nastoupili velmi bojovně, ale soupeř nedával nic lacino. Již ve druhé minutě zahrávali hosté nebezpečnou standardku a o osm minut později se vyznamenal Rezničenko při nájezdu hráče Jemnicka. Ve 24. minutě měl dobrou příležitost Plíšek, ale hradbu těl se mu prostřelit nepodařilo. Vyrovnané utkání pokračovalo i po změně stran, ale od 60. minuty převzali otěže zápasu do svých rukou domácí. Ti chtěli strhnout vedení na svoji stranu, ale gól ne a ne přijít. Když už se zdálo, že si soupeři body budou dělit, přiklonilo se na stranu Ždírce zasloužené štěstí. Šest minut před koncem utkání si naběhl na zadní tyč Kysilko a míč dotlačil do branky. V závěru ještě pečetil tečovanou střelou vítězství Plíšek – 2:0.
Góly: 84. Kysilko, 90. Plíšek. Rozhodčí: Šula. ŽK: 2:3. Poločas: 0:0. Diváci: 130. Ždírec: Rezničenko – Pleva (64. Dvořák), Kysilko, Klupka, Plíšek – Pátek, Horáček (70. Pavlíček), Novotný, Máša – Hanousek, Kolouch. Jemnicko: Kopeček – Krejča, Grün, Tobolka, Tesař – Navara (68. Sevelda), Mašát, Štancl, Kincl – Šplíchal (52. Kříž), Koutný. Nejlepší hráči: Kysilko, Pátek – Grün.