SAPELI POLNÁ – ŽDÍREC N. D. 3:4

23.10.2012 18:42

Prestože domácí nesehráli první pulku vubec zle,skóre se vyvíjelo v jejich neprospech. Hosté byli totiž v zakoncování stoprocentní. Nejdríve se prosadil Pátek,  o chvíli pozdeji se otocil s mícem Horácek a trefil se presne k tyci. A aby toho nebylo málo, tak ve 25. minute zvýšil dorážející Novotný už na 3:0 pro Ždírec. Polná mela šance, jenže Szabó i Rychtecký pálili jen do Veselého. Snížit se povedlo až Padrnosovi, který zužitkoval presnou standardku Morkuse. Domácí šli do druhé pulky s vidinou zadelat na drama, což se jim povedlo. Barák utekl po lajne, nacentroval a Brnický snížilna2:3. Netrvalo dlouho a Barák našel tentokrát Padrnose a bylo srovnáno. Sapeláci se nadechovali k senzacnímu obratu, jenže Špendlícek pálil do tyce, Padrnos v další šanci hattrick nezkompletoval a od 69. minuty hráli bez vylouceného Brnického. A to rozhodlo. Domácím totiž v záveru došly síly a Horácek vystrelil hostum tri body.

Góly: 33. a 64. Padrnos, 52. Brnický – 6. Pátek, 13. a 85. Horácek, 25. Novotný. Rozhodcí: Pfeifer. ŽK: 4:3. CK: 1:0 (69. Brnický).Diváci: 100. Polocas 1:3.