Pavel Novotný a Martin Horáček v sestavě 22. kola KP. Martin Horáček se stal zároveň mužem kola.

07.05.2013 16:00

MUŽ KOLA

Martin HORÁCEK
(záložník SK Dekora Ždírec nad Doubravou)
Ústřední postavou přestrelky ve Ždírci byl autor čtyř gólů Martin Horácek. „Pro nás to jsou velice duležité body,“ řekl na úvod ctyřiadvacetiletý záložník Dekory. Svuj střelecký účet nacal dvěma penaltami. „Obě jsem kopl doleva po zemi,“ popsal spolehlivý exekutor. V závěru první půle se mu podařilo vyrovnat křižnou střelou na 3:3. „Dostal jsem od Čalkovského výborný míč za obranu a z malého vápna překonal gólmana,“ priblížil situaci autor poločasového hattricku. Po přestávce se hosté v devíti opět dostali do vedení, ale vyrovnat se podařilo Novotnému a v 83. minutě rozhodl o třech bodech hrdina utkání. „Byla to hrozne štastná střela, ale díky za ni.Jsem rád, že jsme ten zápas zvládli,“ dodal štastný střelec.