JAROMĚŘICE – ŽDÍREC N. D. 1:0

26.09.2012 16:17

V úvodu měl šanci domácí Křivánek, ale z malého vápna přestřelil a pak se ve vlastních kličkách utopil v pokutovém území hostí Neumann. Ve zbytku poločasu se Jaroměřice, jako již tradičně, trápily. Bojovně a obětavě hrající Ždírec pečlivě bránil i po změně stran a domácí se dlouho proti aktivnímu napadání rozehrávky nemohli prosadit. Destrukci vysvobodila až 77. minuta, kdy se míč po Novotného rohu zastavil ve skrumáži metr před Vymetalovou brankou a Rygl jej patičkou uklidil do sítě – 1:0. Dekora měla jedinou šanci, když zleva postupoval sám na gólmana Pátek, ale Chalupa jeho střelu vyrazil na roh. Hosté v závěru hrozili zejména po rohových kopech. Po jednom z nich střílel nad branku nebezpečný Kolouch, na kterého směřovaly všechny centry, ale skóre se již neměnilo.
Gól: 77. Rygl. Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Jaroměřice: Chalupa – Kunst (80. D. Karásek), Ošmera, Kopeček, Z. Karásek – Rygl, Novotný, Křivánek (87. Hambálek), Musil (59. Trnka). Ždírec n. D.: Vymetal – Plíšek, Pleva, Klupka, Takács, Horáček, Kolouch, Hanousek, Pátek, Novotný, Dvořák (80. Beran). Nejlepší hráči: Chalupa, Křivánek – Kolouch.

7.  Znak fotbalového klubu FC Chotěboř Chotěboř 8 15:9 13
8.  Znak fotbalového klubu FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice Náměšť nad Oslavou-Vícenice 8 12:11 12
9.  Znak fotbalového klubu TJ Destrukce Jaroměřice nad Rokytnou Jaroměřice nad Rokytnou 8 15:14 11
10.  Znak fotbalového klubu SK Moravské Budějovice  Moravské Budějovice 8 12:11 9
11.  Znak fotbalového klubu 1. FC Jemnicko Jemnicko 8 10:15 9
12.  Znak fotbalového klubu FC Slavoj Žirovnice Žirovnice 8 12:20 9
13.  Znak fotbalového klubu Sapeli Polná Polná 8 11:17 8
14.  Znak fotbalového klubu Nová Ves Nová Ves 8 12:16 7
15.  Znak fotbalového klubu SK DEKORA Ždírec nad Doubravou Ždírec nad Doubravou 8 8:15 6
16.  Znak fotbalového klubu Slavoj Pacov Pacov 8 8:15 5