NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – ŽDÍREC N. D. 1:1

02.05.2013 15:36

V úvodních fázích duelu diváci příliš fotbalové krásy neviděli. Domácí hrozili pouze ze standardních situací, v ofenzivě o trochu agilnější hosté několikrát pohořeli na spolehlivém Rouskovi. Nejprve Novotný nastřelil tyč a pak samostatný nájezd neproměnil Horáček. Až v končící hodině hry domácí nedůrazně odvrátili míč po rohovém kopu pouze na vápno, kde jej nádherně z voleje poslal do šibenice Horáček. Ždírec se po vedoucí brance hodně zatáhl a hrozil už pouze jenom z brejků. Kdy jeden z nich zakončil Pátek pouze střelou do břevna .Snaha domácích však byla dlouho jalová. Až v 89. minutě  zcela zbytečně Plíšek srazil ve vápně Kučeru a sám postižený rozhodl o dělbě bodů.
Góly: 89. Kučera (PK) – 59. Horáček. Rozhodčí: Šula. ŽK: 5:4. Diváci: 80. Poločas: 0:0.
Náměšť: Rousek – Heres, Buchta, Záviška, Rous – Homola, Chládek, Rubák, Hlavatý (7. Polák, 62. Eliáš) – Jirgl, Kučera (90.Prokeš).
Ždírec n. D.:Veselý – Kysilko, Votava, Čalkovský, Plíšek – Horáček (78. Dvořák), Smejkal, Novotný, Pátek – Klimeš, Kolouch. Nejlepší hráči: Rousek, Homola –Horáček.